Zabieg Geneo – bliżej natury

pete-bellis-401355-unsplashNaturalne zabiegi medycyny estetycznej nie posiadają zazwyczaj skutków ubocznych. Z tego powodu większość potencjalnych klientów gabinetów piękna poszukuje podobnych technologii. Geneo to jeden z takich przykładów.
Czym charakteryzuje się zabieg Geneo?

Zabieg Geneo bazuje na złuszczaniu, na wprowadzeniu koktajlu odmładzającego do głębokich warstw skóry, a także na dotlenieniu. Geneo to przeniesienie gorących źródeł do kapsułki. Wstępne złuszczenie skóry umożliwia lepsze rozprowadzenie składników odżywczych. Zabieg Geneo to rozwiązanie dedykowane osobom w dowolnym wieku, głównie przed ważnymi wydarzeniami życiowymi. Technologia odmładzania gwarantuje błyskawiczny wynik, po którym można normalnie wrócić do codzienności (brak dużych zaczerwienień, plam, potrzeby dłuższej regeneracji). Zabieg pasuje do każdego regionu twarzy. Zabieg Geneo cieszy się rosnącą popularnością przez potwierdzoną naukowo skuteczność. To jeden z zabiegów, który naśladuje praktycznie w 100% działanie natury, w tym przypadku gorących źródeł. Z reguły sesja odmładzania nie trwa dłużej niż 30 minut.
Dwie drogi odmłodzenia dla mężczyzn i kobiet
Zestaw Geneo składa się z żelu i kapsułki. Gabinety medycyny estetycznej stosują z reguły dwie terapie. Jedna wyrównuje koloryt cery, a druga daje efekty przeciwzmarszczkowe, mocno odżywiające. Nie ma również problemów z połączeniem kapsułek, ale najlepiej po pewnym czasie. Geneo to nie tylko rozwiązanie dedykowane kobietom, ale również mężczyznom, niezależnie od rodzaju cery.
Efektywna redukcja zmarszczek
Zabieg Geneo Gdańsk służy przede wszystkim do odżywiania skóry, a tym samym redukcji nawet najpoważniejszych zmarszczek. Opinie o Geneo sugerują, że potrafi zastąpić klasyczne kosmetyki pielęgnacyjne na dłuższy czas. Po rozwoju podobnych zabiegów widać, że medycyna estetyczna jest coraz bliżej natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *