Wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym – to musisz wiedzieć o tym zabiegu!

vital-beautiful-womanCzy wiesz, że obecnie dzięki ginekologii estetycznej możesz poprawić wygląd okolic intymnych i pozbyć się kompleksów spowodowanych określonymi defektami estetycznymi? Niezależnie od tego czy Twoim problemem są zbyt małe wargi sromowe czy też starzenie się okolic intymnych zabieg wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym jest dla Ciebie!

Do czego w ginekologii estetycznej wykorzystuje się kwas hialuronowy?

Na początku warto uświadomić sobie, że ginekologia estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Ta dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny pozwala nie tylko poprawić wygląd sfer intymnych i uporać się z określonymi ich defektami, lecz również poprawia funkcję narządów płciowych, co przekłada się na polepszenie jakości życia intymnego pacjentki – zapewniają doświadczeni ginekolodzy przyjmujący pacjentów z województwa lubuskiego z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie. Natomiast sam kwas hialuronowy to związek, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Z uwagi na swoje właściwości tj. zdolność wiązania cząsteczek wody jest on z powodzeniem wykorzystywany w medycynie i ginekologii estetycznej. Preparat ten jest stosowany m.in. w zabiegach wypełniania zmarszczek, zabiegach mających na celu wymodelowanie twarzy oraz w terapii kwasem hialuronowym, której celem jest przywrócenie okolicom intymnym napięcia i właściwego poziomu nawilżenia – wyjaśniają specjaliści mający za sobą bogatą praktykę kliniczną m.in. w Zielonej Górze czy Gorzowie Wielkopolskim z Kliniki Ginekologiczno-Położniczej w Sulechowie. Warto wiedzieć, że w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej stosowany jest specjalny kwas hialuronowy Desirial, którego zastosowanie pozwala odmłodzić okolice intymne i zlikwidować występujące na tym obszarze niedoskonałości.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zdaniem specjalistów z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie do zabiegu wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym kwalifikuje:

– wiotka i sucha skóra w okolicach łechtaczki i warg sromowych,

– ból odczuwany w okolicy sromu,

– świąd okolic intymnych,

– chęć powiększenia warg sromowych większych,

– utrata objętości okolic intymnych,

– nadwrażliwość okolic intymnych.

Jak zapewniają eksperci z Kliniki Ginekologiczno-Położniczej w Sulechowie terapia kwasem hialuronowym pozwala również uporać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami towarzyszącymi menopauzie czy uporczywym infekcjom okolic intymnych.

Kto powinien zdecydować się na zabieg wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym?

Zabieg ten skierowany jest do pacjentek w każdym wieku, tj. zarówno do młodych mam, jak i do pań znajdujących się w okresie menopauzy. Młodszym pacjentom pomoże on uporać się z powikłaniami po porodzie (np. deformacjami po nacięciu krocza), zaś u kobiet w wieku dojrzałym może być on stosowany jako element terapii anti-aging sfery intymnej – wyjaśniają doświadczeni lekarze z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie. Zasadniczo wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym pomoże wszystkim pacjentkom, które nie są zadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych i które chciałyby zlikwidować takie czy inne niedoskonałości na tym obszarze. Kwas hialuronowy sprawdzi się również wówczas, gdy zależy nam na powiększeniu bądź wymodelowaniu warg sromowych – zapewniają eksperci z Kliniki Ginekologiczno-Położniczej w Sulechowie. I wreszcie zabieg, o którym mówimy nie tylko poprawia estetykę miejsc intymnych, lecz także pozwala zlikwidować objawy spowodowane ich suchością czy nadwrażliwością.

Kto nie może skorzystać z tego nowatorskiego zabiegu ginekologii estetycznej?

Wprawdzie zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla pacjentki jednak przed jego przeprowadzeniem konieczna jest konsultacja ginekologiczna, która pozwoli wykluczyć takie przeciwwskazania jak ciąża, infekcje okolic intymnych, nowotwory narządu rodnego czy aktywne zapalenia dróg rodnych – tłumaczą specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej z Kliniki Ginekologicznej w Sulechowie.

W Klinice Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Pacjentka zaraz po zabiegu może opuścić Klinikę i wrócić do swoich codziennych aktywności.

Ciesz się zdrowiem i lepszą jakością życia intymnego dzięki zabiegowi wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym.

Już dziś umów się na zabieg http://www.rzepka.lek-med.pl/kontakt.html i zapomnij o problemach i niedoskonałościach okolic intymnych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *