Uni Klinik

Uni Klinik -Ekskluzywna Klinika Chirurgii Plastycznej
04-895 Warszawa Przewodowa 123/125 
woj. MAZOWIECKIE 
Telefon: (+48) 22 872 07 25
Adres www:  http://www.uniklinik.pl

Klinika i jej misja
Oferta UNI KLINIK skierowana jest przede wszystkim do osób, które poddając się operacji plastycznej liczą nie tylko na fachowość najlepszych chirurgów plastyków w Polsce, lecz przywiązują również istotną uwagę do miejsca w którym zostaną zoperowani. UNI KLINIK bowiem,  to unikalne połączenie najwyższej jakości usług medycznych z zakresu chirurgii plastycznej,  z niespotykanie pięknym miejscem, gdzie nasi pacjenci zarówno przed, jak i po zabiegu będą się czuć wyjątkowo i komfortowo. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej, a także luksusowym wnętrzom oraz otaczającej przyrodzie nasi pacjenci będą mogli poddać regeneracji nie tylko swoje ciało, ale również i duszę. Wierzymy że to miejsce jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych pacjentów.

 

Najwyższej klasy zespół medyczny
UNI KLINIK to przede wszystkim świetny zespół medyczny wywodzący się z KLINIKI CHIRURGII  PLASTYCZNEJ DR A.SANKOWSKIEGO. Oprócz założyciela kliniki i niewątpliwie jednego z największych w Polsce autorytetów w dziedzinie chirurgii plastycznej w osobie Pana dr n.med Andrzeja Sankowskiego, do Państwa dyspozycji pozostają wybitni specjaliści tacy jak:
• dr n.med. Wojciech Witkowski
• dr Maciej Charaziński

Wszystkich tych lekarzy cechuje przede wszystkim najwyższy poziom wiedzy i umiejętności zawodowych. Dzięki wieloletniej praktyce, posiadają oni ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, co jest tak istotne dla Państwa. Zespół ten znany jest ze skutecznego i szybkiego wprowadzania na rodzimy rynek najnowocześniejszych nowinek i metod  operacyjnych  stosowanych w światowej chirurgii plastycznej. Ponad wszystko jednak, stawiane jest dobro pacjenta Wszystko to jednak Gwarancją najwyższej jakości usług medycznych jest zatem doskonała kadra lekarska oraz fakt, że w każdej operacji przeprowadzanej w UNI KLINIK bierze udział co najmniej dwóch z wyżej wymienionych chirurgów plastyków, co jest ewenementem w naszym kraju.

Unikalna lokalizacja kliniki
Niewątpliwie obok najlepszego w Polsce zespołu chirurgów plastyków współpracujących z UNI KLINIK, drugim – ogromnym atutem naszej kliniki, który nadaje jej wymiar elitarności i ekskluzywności jest jej lokalizacja. Klinika mieści się bowiem w luksusowo odrestaurowanej i wyposażonej, zabytkowej rezydencji usytuowanej w przepięknym, dużym ogrodzie ze starodrzewiem. Na terenie przynależącym do kliniki znajduje się również przykuwający uwagę biotop wodny oraz basen rekreacyjny.  Otaczający całą nieruchomość mur zapewnia naszym pacjentom niezbędny spokój i dyskrecję oraz daje możliwość w pełni swobodnego odpoczynku.

Harmonia pomiędzy klasyką i nowoczesnością
Warto również zaznaczyć, że medyczna część kliniki spełnia najwyższe standardy i wymogi określone dyrektywami Unii Europejskiej. Wyposażając klinikę w nowoczesny sprzęt medyczny, udało nam się jednak w pełni zachować ekskluzywny i zabytkowy styl budynku, co czyni to miejsce unikatowym. Dzięki wyposażeniu naszej sali operacyjnej w wysokiej klasy sprzęt medyczny, a także w  nowoczesny system klimatyzacyjny wykorzystujący między innymi filtry HEPA, operacje w naszej klinice odbywają się z zachowaniem absolutnie najwyższych standardów sanitarnych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją (www.uniklinik.pl) i gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby byli Państwo zadowoleni z efektów pracy naszych specjalistów, a swój pobyt w UNI KLINIK wspominali wyjątkowo miło i przyjemnie.

Zabiegi wykonywane w klinice: http://www.ezabiegi.pl/zabieg/uni-klinik/