Top zabiegi medycyny estetycznej 2016

odsysanie tłuszczu z brzucha GdańskMedycyna estetyczna dziś jest bardzo prężnie rozwijającą się dziedziną. Każdego roku gości w niej coraz większa liczba zabiegów, dzięki którym nie trzeba iść „pod nóż”, a wciąż można uzyskać pożądane efekty. To świetna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Mniejsza inwazyjność, krótszy czas rekonwalescencji, zabiegi przebiegające sprawnie i szybko, opatrzone jedynie niewielkim dyskomfortem. Metody, dzięki którym można odmłodzić swoje ciało, pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej czy też zwalczyć widoczne defekty, powstałe w wyniku chorób lub też wrodzone.

W 2016 roku jednym z zabiegów, który zyskał dużą popularność i do tej pory cieszy się sporym uznaniem, jest odsysanie tłuszczu z brzucha metodą slim lipo. To zabieg wykonywany z wykorzystaniem światła lasera. Pozwalający uzyskać efekty bardzo podobne do tych, jakie otrzymuje się podczas zabiegów chirurgicznych. Slim lipo daje szansę na uporanie się z tkanką tłuszczową, wymodelowanie sylwetki i poprawę jej konturów. Zwiększa się napięcie skóry i poprawia również jej odżywienie.

Kolejnym popularnym zabiegiem stała się mezoterapia igłowa. Strzykawka, igła i koktajl ze składników odżywczych to trzy elementy niezbędne, by głęboko nawilżyć skórę, odżywić ją i odmłodzić. Wzmaga się produkcja kolagenu, odpowiedzialnego za kondycję skóry. Sam zabieg jest mało inwazyjny, trwa krótko, powoduje niewielki dyskomfort, a efekty utrzymują się przez długi czas. Można go wykonywać na twarzy, ale i w obrębie innych partii ciała. Również tam, gdzie priorytetem jest uzyskanie efektu leczniczego, na przykład uporania się z bliznami.

Widoczną rewitalizację można uzyskać dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, które wykorzystywane jest w zabiegu nazywanym wampirzym liftingiem. Minimum ryzyka, długotrwałe efekty i widoczna poprawa stanu skóry.

Na popularności od 2016 roku nie tracą różnego rodzaju zabiegi, które wykorzystują światło lasera. Zabiegi laserowe pozwalają zadbać o kondycję skóry. Z ich zastosowaniem można uporać się z bliznami, cellulitem i również nadmiarem tkanki tłuszczowej. Laser stosowany jest do usuwania różnego typu defektów, między innymi skórnych, także we wrażliwych okolicach. Szczególną popularnością cieszyło się laserowe zamykanie naczynek Gdańsk

Z mody nie wychodzą wciąż chętnie stosowane wypełniacze. Kwas hialuronowy w ostatnim czasie pozwala nie tylko wypełnić zmarszczki, pozbyć się smutnego wyrazu twarzy czy też zbyt wąskich ust. Swoje miejsce znalazł w ginekologii estetycznej, dzięki czemu uzyskuje się efekty estetyczne, ale i lecznicze. Poprawiając wygląd narządów intymnych, niwelując dyskomfort odczuwany podczas zbliżeń, ze względu między innymi na nadmierną suchość pochwy, zwiększając doznania seksualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *