Szpital Grupy LUX MED – Urologia Ginekologia Chirurgia Plastyczna

Szpital Grupy LUX MED – Urologia Ginekologia Chirurgia Plastyczna Chirurgia | 02-801 Warszawa Puławska 455 | woj. MAZOWIECKIE | Telefon: +48 22 431 20 59 | Adres www:  http://www.luxmed.pl/szpital 

Szpital Grupy LUX MED został uruchomiony  w sierpniu 2010 roku. Placówka mieści się w dogodnej lokalizacji przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie oraz w ramach kontraktu z NFZ.
 

W ofercie znajdują się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej oraz ortopedii, ginekologii, laryngologii. Pomoc w stanach nagłych – usługi z zakresu chirurgii i ortopedii oraz okulistyki i laryngologii w zakresie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej. Badania diagnostyczne, endoskopia przewodu pokarmowego.
Konsultacje specjalistyczne kwalifikujące do zabiegów operacyjnych, a także konsultacje pooperacyjne w przychodni mieszczącej się w szpitalu.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i nowoczesność

Pacjentom, którzy chcą skorzystać z usług w naszym szpitalu zapewniamy najwyższą jakość opieki gwarantowaną marką Grupy LUX MED.
Personel medyczny szpitala tworzą uznani w środowisku medycznym specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie: chirurdzy, ortopedzi, ginekolodzy, laryngolodzy – w większości związani z Grupą LUX MED od lat. Opiekę nad Pacjentami sprawują doświadczeni anestezjolodzy i pielęgniarki. Wsparcie merytoryczne stanowi Rada Naukowa Grupy LUX MED. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal operacyjnych i fachowej opiece, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo chorych.


dr n.med. Małgorzata Chomicka-Janda, dr n.med. Lubomir Lembas