Sposób na świeży oddech z LISTERINE® dla dorosłych i dla dzieci

口臭を気にする女性Nieświeży oddech, który pojawia się każdego dnia i utrzymuje, nawet po umyciu zębów sprawia, że brakuje nam pewności siebie? Wszystkiemu winne są bakterie, które pod wpływem samego szczotkowania nie znikają. Płukanie jamy ustnej pozwala na zadbanie o zdrowy uśmiech, a przede wszystkim usunie nieświeży oddech. Razem z LISTERINE® uzyskamy go już po pierwszym użyciu.

Płyny do płukania jamy ustnej mają wiele zalet

Po pierwsze są łatwe w użyciu. Wystarczy nalanie do specjalnej nakrętki odpowiedniej ilości płynu i użycie go, aby cieszyć się pełnym efektem. Zawarte w nich składniki są pochodzenia naturalnego i wzbogacone dodatkami takimi jak mięta czy eukaliptus. Należy pamiętać, że nie połykamy płynu, a jedynie stosujemy do płukania.

Po drugie zabijają niechciane bakterie. Podczas szczotkowania zębów, nie mamy możliwości dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Właśnie w nich namnażają się bakterie powodujące problemy z uzębieniem oraz nieświeży oddech. Jedno płukanie zabija je w 100% i to na wiele godzin, więc jego skuteczność jest wielogodzinna, a my przez ten czas nie musimy martwić się o świeżość oddechu.

Po trzecie użycie płynu nie wpływa na szkliwo. Niektóre środki mogą powodować niszczenie szkliwa, a zarazem całego uzębienia. Płyny LISTERINE® są bezpieczne dla nas i naszych zębów.

Po czwarte są w przystępnej cenie. Niska cena pozwala na korzystanie z nich każdego dnia. Jedna butelka starczy na prawie cały miesiąc, więc jej koszt jest nieprzeliczalny na pewność siebie podczas spotkań z innymi.

Higiena jamy ustnej u dzieci dostępna z płynami LISTERINE® https://www.listerine.pl/products/plyn-do-plukania-jamy-ustnej-listerine-smart-rinse-lagodnie-mietowy

LISTERINE® jako pierwszy stworzył idealne rozwiązania dla dzieci. Z dotychczasowych płynów mogła korzystać jedynie młodzież i osoby dorosłe. Wychodząc naprzeciw ogromnej rzeszy najmłodszych, którzy również borykają się z problemami zębnymi, stworzono produkt z przeznaczeniem dla naszych pociech. Unikalna formuła pozwala na używanie płynu już od 6 roku życia. Dba on nie tylko o świeży oddech, ale również chroni przed próchnicą, zapobiega namnażaniu się bakterii, a specjalny barwnik podczas wypluwania płynu uświadamia dzieci o tym, ile bakterii i resztek jedzenia znajduje się we wnętrzu ich jamy ustnej tuż po szczotkowaniu.

Zdrowie jamy ustnej jest najważniejsze

Wizyty u dentysty są bardzo ważne u każdego młodego i dorosłego człowieka. Jednak ilość tych wizyt uzależniona jest od tego, jak dbamy o zęby. Warto zadbać o prawidłową higienę, ponieważ zdrowe zęby wpływają na nasz cały organizm, a zdrowy uśmiech dodaje pewności siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *