Skuteczna redukcja cellulitu tylko z Cellulaze™

Cellulaze™ firmy Cynosure to urządzenie przeznaczone do przeprowadzania małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych w terapii cellulitu, które przynoszą potwierdzone i długofalowe efekty. Jego innowacyjny, ale jednocześnie prosty mechanizm wykorzystuje wiązkę światła lasera Nd:Yag o długości 1440 nm.

Działanie Cellulaze™ polega na termicznym nacinaniu zwłókniałych, zdeformowanych przegród i rozbijaniu grudek tłuszczu znajdujących się pod powierzchnią skóry. Zabieg Cellulaze™ skutkuje uruchomieniem produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu przegrody odbudowują się. Z kolei dzięki energii lasera dostarczanej do górnej warstwy tkanki podskórnej skóra staje się elastyczna, wygładzona i ujędrniona.

Potwierdzają to badania kliniczne. Wynika z nich, że już w 6 miesięcy po zabiegu Cellulaze™ sprężystość skóry wzrasta średnio o 32%*, a mierzona ultrasonografem gęstość o 22%. Warto podkreślić, że taka poprawa utrzymuje się co najmniej przez kolejnych 12 miesięcy. Nic dziwnego, że zadowolenie klientów badane rok po zabiegu sięga aż 92,5%**.

Cellulaze™ jest nowym urządzeniem w ofercie firmy OPTOPOL. W chwili obecnej z zabiegu  można skorzystać w Klinice Ambroziak ESTEDERM w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące Cellulaze™ oraz pozostałych urządzeń i sprzętu zabiegowego i diagnostycznego z oferty firmy OPTOPOL dostępne są na stronach internetowych dystrybutora: www.dermatologia.optopol.com.pl i www.optopol.com.pl

*****

Więcej informacji: OPTOPOL Handlowy, 22 612 10 00-15
Paweł Szydłowski, 512 075 585, p.szydlowski@optopol.com.pl
Piotr Glowalla, 509 721 519, p.glowalla@optopol.com.pl
www.dermatologia.optopol.com.pl, www.optopol.com.pl

 

*   badania Cynosure, dr Barry DiBernardo i dr Gordon Sasaki
** dr Barry DiBernardo, „Treatment of Cellulite with One Year Follow-up Using a 1440 nm Pulse Laser”, „Aesthetic Surgery Journal”, marzec 2011
OPTOPOL Handlowy oddział DERMATOLOGIA specjalizuje się w wyposażaniu gabinetów i klinik dermatologicznych oraz medycyny estetycznej w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy na najwyższym światowym poziomie. Firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę urządzeń firm Solta Medical, Zeltiq, Energist, Iridex, Cynosure Conbio, Thermamedic, Canfield, Heine oraz IT Pharma. Wszystkie produkty oferowane przez OPTOPOL posiadają deklarację zgodności CE.
Więcej informacji na stronie www.dermatologia.optopol.com.pl

Patrz więcej: redukcja cellulitu warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *