Radiage Pelleve – efekt odmłodzenia i promienności!

skin-1Chciałabyś zachować piękny i młodzieńczy wygląd na zawsze, ale każdego dnia dostrzegasz skutki upływającego czasu? Marzysz o promiennej skórze, bez drobnych zmarszczek i przebarwień, wywołanych czynnikami zewnętrznymi, ale nie możesz unikać słońca i miejskiego smogu? Z pewnymi rzeczami trzeba się pogodzić – czas nie stoi w miejscu i nieustannie odznacza się na naszej skórze. Nie wszystko trzeba jednak akceptować – a na pewno nie pajączki, zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe czy zanikający kontur twarzy. Tym rzeczom mówimy zdecydowane “nie” i niwelujemy je poprzez zabieg Radiage Pelleve.

Zacznij działać od wewnątrz

Pielęgnacja twarzy to nie tylko codzienne mycie twarzy, stosowanie toników i kremów – te czynności są bardzo ważne, ale na pewnym etapie życia już nie wystarczają. Powyżej 30 roku życia skóra zaczyna tracić swoją elastyczność, a wszystko przez to, że produkcja kolagenu zostaje ograniczona. Nie musisz już jednak bezczynnie czekać na pojawienie się kolejnych etapów starzenia, wystarczy że skorzystasz z szerokiej gamy zabiegów, które oferuje Klinika Medycyny Estetycznej w Józefowie. Wybieranym najczęściej jest Radiage Pelleve, który pozwala walczyć już z pierwszymi oznakami starzenia i skutecznie je hamować. Na czym polega? Na skutecznym zastosowaniu najnowocześniejszych laserów. Sekret kryje się w użyciu fal radiowych, które działają skutecznie i bezpiecznie. Stymulacja włókien do wzmożonej produkcji kolagenu polega na znacznym podniesieniu temperatury skóry, nawet o kilkadziesiąt stopni, ale z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Odmładzanie twarzy odbywa się poprzez wiązki laserowe, które przenikają w głębokie warstwy skóry, działając na wszystkie obszary, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Zabieg wykorzystuje także najnowocześniejsze techniki chłodzące, dzięki czemu pacjent nie odczuwa żadnych skutków ubocznych zabiegu, a jedynie przesuwanie się głowicy po twarzy, dokładnie tak jak opisano na stronie internetowej http://www.anlaya.pl/pielegnacja-twarzy/zmarszczkiodmladzanie-skory/radiage-pelleve/.

Efekty widoczne od zaraz

Największym atutem zabiegu jest fakt, że jego efekty są widoczne od razu i zadowolą każdą wymagającą kobietę. Skóra zostaje przede wszystkim podciągnięta i napięta, dzięki czemu owal twarzy zostaje na nowo wymodelowany i uniesiony. Taki sam efekt zabieg pozwala uzyskać na zwisającej skórze dekoltu. Podciągnięcie i wymodelowanie rysów twarzy to kolejny ogromny atut zabiegu – policzki zostają znacznie podniesione, dzięki czemu rysy zostają uwydatnione,a skóra podciągnięta. Zabieg doskonale radzi sobie także z niwelowaniem zmarszczek – zarówno te bardzo widoczne, jak bruzdy nosowo-wargowe jak i mniejsze np. w okolicach oczu zostają zredukowane, a skóra odzyskuje dawny blask. Zabieg pozwala także zniwelować zmarszczki wokół ust, dzięki czemu kąciki zostają uniesione ku górze.

Zadbaj o siebie kompleksowo!

Najlepsze rezultaty zabiegu widać po wykonaniu serii kilku – wówczas odmładzanie skóry następuje cyklicznie. Końcowe rezultaty widoczne są dopiero po kilku tygodniach, kiedy skóra przyzwyczai się do zachodzących w niej procesach i zacznie samoczynnie dążyć do wzmożonej produkcji kolagenu. Dzisiejsza medycyna estetyczna to szansa nie tylko na młodszy wygląd, ale także na zwiększenie pewności siebie, której wielu kobietom wraz z wiekiem zaczyna brakować. Zabieg dopasowany do swoich potrzeb możemy wybrać  korzystając z oferty dostępnej na stronie http://www.anlaya.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *