Prywatny Osrodek Pomocy Psychologicznej CASTEL

43-450 Ustroń Folwarczna 
woj. ŚLĄSKIE 
Telefon: 609 504509
Fax: 338547053
Adres www:  http://www.castel-terapia.pl

Nasza klinika
„Castel”
– ośrodek pomocy psychologicznej, w którym przezwyciężyć możesz uzależnienia, depresje, zaburzenia zachowania czy tez po prostu odnaleźć poczucie sensu życia! To oaza, w której uciec możesz od rzeczywistości, by powrócić do niej pełny sil i przygotowany do czekających wyzwań. Udzielimy Ci pełnego wsparcia od momentu, kiedy trafisz do nas, do momentu, kiedy nie będziesz więcej potrzebował naszej pomocy. Twoja rodzina również liczyć może na wsparcie, dzięki czemu łatwiej Ci będzie poradzić sobie z dręczącymi Cię problemami. Jeśli czujesz, ze Twoje życie utraciło równowagę, jeśli czujesz się nieszczęśliwy i poza kontrolą nie czekaj, skontaktuj się z nami – Twoje życie jest tego warte! Stosujemy wiele skutecznych metod, które wzbogacają nasz program terapii i zdecydowanie wpływają na naszą dużą skuteczność.

 

 
Ośrodek nasz to mała luksusowa klinika pomocy psychologicznej, w której nastawiamy się na fachowość a nie na ilość udzielanej pomocy. Średnio może przebywać u nas od 6 do 8 osób, a do ich dyspozycji pozostaje 5 terapeutów, lekarz psychiatra, lekarz internista i pielęgniarka.

 

 

Nasza kadra posiada fachowe przygotowanie do pracy w grupie jak również indywidualnie z pacjentem. Doskonale  potrafimy  określić potrzeby naszych kuracjuszy, jesteśmy zespołem posiadającym bardzo duże doświadczenie w zakresie leczenia uzależnień, depresji i nerwic.

 

 

Nasz ośrodek zapewnia państwu opiekę terapeuty przez 24 godziny, który jest gotowy aby wesprzeć w chwilach zwątpienia i nie pewności.

 

Castel tworzą ludzie, którzy swoim uporem i chęcią powrotu do życia wypełniają ten dom pozytywną energią która pozostaje w Was i napędza do dalszej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *