Powiększanie ust nie musi boleć

luka-davitadze-598540-unsplashPowiększanie ust to zabieg idealny dla kobiet chcących nadać swoim wargom pożądany wygląd. Niejednokrotnie prowadzi do podwyższenia własnej samooceny i utraty kompleksów. Często zabieg ten utożsamiany jest z bólem. Niekomfortowe nakłucia odstraszają potencjalne klientki salonów kosmetologicznych. Samo wspomnienie o igle u wielu osób powoduje gęsią skórkę. Nie jest jednak prawdą, że zabieg powiększania ust musi boleć.

Innowacyjne metody znieczulania pacjentek

Współczesna medycyna estetyczna w zaskakującym tempie posuwa się do przodu i znane są już skuteczne środki znieczulające, w zupełności niwelujące ból u pacjentek. Do takich metod zaliczamy :

1). zimny okład ( cold pack ) – działa doraźnie, jest przeznaczony dla osób nie odczuwających ogromnego bólu, dodatkowo świetnie działa przy niwelowaniu opuchlizny.

2). lidocaina ( najczęściej w formie maści ) – lidocaina w odpowiednim stężęniu ( ponad 20%) jest w stanie w zupełności zredukować ból podczas powiększania ust. Jest to sposób niezwykle skuteczny i możliwy do dopasowania w zależności od indywidualnych potrzeb, gdyż na rynku figurują zróżnicowane stężenia. Jako wadę aplikacji podaje się metaliczny posmak w ustach, zawroty głowy oraz senność.

3). znieczulenie stomatologiczne ( miejscowe) – rozwiązanie to posiada plusy i minusy. Zaletą jest zlikwidowanie nieprzyjemnych doznań do minimum. Do przeciwwskazań zaliczyć należy jednak brak możliwości ewentualnej korekty zabiegu, poprzez chwilową utratę mimiki twarzy.

_____________________________

Sprawdź powiększanie ust w Gdańsku!

_________________________________

Podsumowanie

Powiększanie  ust może być zabiegiem nie wywołującym żadnych nieprzyjemnych odczuć. Warto przed przystąpieniem do operacji skonsultować sprawę podania substancji znieczulającej z osobą wykonującą zabieg, aby odpowiednio i indywidualnie dobrać stosowny sposób. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnego stresu i obaw związanych z samą czynnością powiększania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *