Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające!

zabiegi wyszczuplająceKluczem do utrzymania wyprofilowanej sylwetki jest zdrowa dieta i regularne ćwiczenia fizyczne. Jednak w przypadku sporej nadwagi lub miejscowej otyłości to może nie wystarczyć. Po stracie wielu kilogramów skórze brakuje jędrności, ponieważ pozbywasz się tkanki tłuszczowej, a nie nadmiaru skóry, która ‘’rozciągnęła się’’ podczas tycia. Często dobrym rozwiązaniem jest również uzupełnienie tradycyjnego odchudzania dodatkowym zabiegiem. Efekty mogą być oszałamiające. Jakie zabiegi wyszczuplające charakteryzują się najwyższą skutecznością?

Idealna figura w dwie godziny

Innowacyjny zabieg Body Jet trwa tylko dwie godziny. Wystarczą nawet dwa takie zabiegi, aby sylwetka nabrała idealnego kształtu. Jak to możliwe? Body Jet to nowoczesna metoda liposukcji. Komórki tłuszczowe zostają wypłukane specjalnym roztworem wodnym. Możliwe jest nawet odessanie pięciu litrów tłuszczu na sto kilogramów ciała. Zabieg jest wykonywany pod znieczuleniem miejscowym, ale nie wymaga żadnej rehabilitacji. Należy po nim jedynie nosić specjalne ubranie uciskowe. Zabieg odsysania tłuszczu można połączyć z reimplantacją w celu modelowania sylwetki. Tą metodą można uzyskać na przykład większy rozmiar piersi albo ładniejszy kształt ciała. Jakich efektów się spodziewać? Można to ocenić patrząc na zdjęcia umieszczone na stronie http://skinclinic.pl/zabiegi-na-cialo/wyszczuplanie/body-jet/.

Terapia znana 80 lat

Osoby, których nie przekonuje zabieg liposukcji, mogą zdecydować się na terapię medyczną wykorzystującą dwutlenek węgla. Karboksyterapia, czyli podanie dwutlenku węgla pobudza krążenie, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Taki zabieg trwa tylko 15-40 minut i można go wykonywać na twarzy, okolicy oczu, brzuchu, pośladkach, nogach. Seria karbotykserapii jest zalecana osobom ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową, cellulitem, zwiotczałą skórą. Efektem jest jędrna cera i redukcja tkanki tłuszczowej bez żadnych skutków ubocznych.

Redukcja tłuszczu i modelowanie sylwetki w jednym

Wyjątkowym zabiegiem jest Maximus wykorzystujący technologię TriLipo. Fale radiowe podgrzewają skórę, przez co skracają włókna kolagenowe i pobudzają produkcję nowych. To idealne rozwiązanie dla osób narzekających na brak jędrności skóry, na przykład po nagłej utracie wagi lub po ciąży. To również metoda umożliwiająca poprawę wyglądu w przypadku miejscowej otyłości albo nasilonego cellulitu. Zabieg Maximus zazwyczaj wykonuje się kilkakrotnie w odstępach 1-4 tygodni. Ilość zabiegów potrzebnych do osiągnięcia optymalnego rezultatu zależy od inywidualnego przypadku pacjenta, okolicy zabiegowej oraz pożądanego efektu. Z zabiegu należy zrezygnować podczas ciąży, karmienia piersią lub podczas menstruacji. Przeciwskazaniami są także choroby serca, żylaki w obszarze zabiegowym, problemy zakaźne albo nowotwory.

Redukcja tłuszczu w niedostępnych miejscach

Czy jest jakaś metoda na pozbycie się tkanki tłuszczowej z tak trudno dostępnych miejsc jak podbródek albo okolice kolan? Do miejscowego wyszczuplenia ciała idealnie służy laser Smart Lipo. Naświetlanie laserem niszczy komórki tłuszczowe i trwa zaledwie 1-2 godziny. Wydalanie komórek tłuszczowych z organizmu trwa jeszcze trzy miesiące po zabiegu. Skóra zyskuje jędrność, elastyczność i ładny wygląd na zawsze. Smart Lipo jest dostępne między innymi w warszawskiej klinice SkinClinic (www.skinclinic.pl), gdzie można go przeprowadzić na ramionach, brzuchu, kolanach oraz podbródku. Zaleca się łączenie zabiegu laserowego z masażem lub enermologią, aby przyspieszyć efekty – wyjaśniają Specjaliści Kliniki SkinClinic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *