Mezoterapia igłowa – regeneracja skóry w jeden dzień

mezoterapia igłowa gdańskCzy możliwe jest zregenerowania skóry w zaledwie jeden dzień? Dziś istnieje na to sposób, a mianowicie mezoterapia igłowa. Zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który przynosi pożądane efekty i to w stosunkowo krótkim czasie. Uznanie zyskał ze względu na szerokie spektrum możliwości, jakie oferuje, małą inwazyjność, trwałe efekty i jeden z najlepszych sposobów na kompleksową pielęgnację skóry.

Mezoterapia igłowa Gdańsk polega na podawaniu w głąb skóry, podczas iniekcji, koktajlu wykonanego z kwasu hialuronowego i substancji odżywczych. W ten sposób można również postawić na substancje lecznicze, choć zdecydowanie częściej przyczyną wyboru tego zabiegu, jest chęć regeneracji, odmłodzenia i zadbania o skórę, głównie w obrębie twarzy.

Zabieg wykonuje się na kilka sposobów. Z pomocą igły i strzykawki można podać największe ilości  preparatu. Ta opcja sprawdza się na przykład przy dość głębokich zmarszczkach. Ale i w innych miejscach, które wymagają głębokiego nawilżenia, regeneracji i działania substancji aktywnych. Z kolei specjalnym aparatem – pistoletem, można zagwarantować podawanie preparatu w obrębie całej partii skóry, z gwarancją jednakowego podawania. Dysk z mikroigłami zainstalowanymi na rolce, czyli tak zwany roller, pozwala wykonać w zaledwie 5 minut, około 500 tysięcy mikro-kanałów. Dochodzi zatem do głębokiej penetracji wybranych partii skórnych.

Dzięki mezoterapii igłowej można uzyskać rozmaite efekty. Już po pierwszym zabiegu poprawia się kondycja skóry. Zabieg idealnie sprawdza się względem profilaktyki przeciwstarzeniowej. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, spłyca zmarszczki i zwiększa syntezę kolagenu oraz elastyny. Można znacząco poprawić kondycję skóry zniszczonej, odwodnionej, która zmaga się z efektami zbyt silnego działania promieniowania słonecznego.

Mezoterapia igłowa kolejno pozwala uporać się z cellulitem, rozstępami, bliznami potrądzikowymi pourazowymi. Wzmacnia osłabione cebulki włosowe. Można zatem z pomocą tegoż zabiegu zadbać kompleksowo o swoją skórę, na szerokich obszarach powierzchni ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *