Medycyna estetyczna – zabieg mezoterapii bezigłowej

Medycyna estetyczna poleca nowoczesne i efektywne zabiegi mezoterapii bezigłowej poprawiające w znacznym stopniu kondycję skóry. Głównym celem zabiegu jest zmniejszanie zmarszczek, cellulitu oraz rozstępów a także pielęgnacja biustu.

Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie wysyłające impulsy elektromagnetyczne, które docierają przez skórę do poszczególnych komórek. Przed zabiegiem poleca się przeprowadzenie zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, która wygładzi i dotleni skórę a także przygotuje ją do lepszej absorpcji dostępnych preparatów.

Medycyna estetyczna proponuje szereg dostępnych na rynku preparatów wykorzystywanych do pielęgnacji odpowiednich części ciała i dostosowanych do typu skóry. Długość jak i częstotliwość impulsów elektromagnetycznych jest indywidualnie dostosowana do potrzeb pacjenta. Zabieg wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej jest bezbolesny, nie ma ryzyka wystąpienia powikłań.

W trakcie kuracji przeciwzmarszczkowej zabieg powinien być wykonany co najmniej 4 razy w kilkudniowych odstępach. Zaleca się regularne powtarzanie zabiegu co najmniej raz w miesiącu. Po zabiegu skóra jest nawilżona, ujędrniona i dotleniona a także zwiększa się ilość wytwarzanego kolagenu i elastyny. W celu zmniejszenia rozstępów i cellulitu poleca się wykonanie przynajmniej 12 zabiegów w odstępach co 3 dni.

Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest świeża opalenizna, ciąża, choroby skóry i serca, wszczepiony rozrusznik serca i epilepsja.

K-S-A

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *