Kliniki w Katowicach

W jednym z największych polskich miast funkcjonuje rozbudowana baza medyczna, na którą składają się liczne szpitale publiczne oraz prywatne kliniki. Przyjrzyjmy się tej drugiej grupie obiektów – gdzie warto się leczyć?

Wśród obiektów zlokalizowanych w Katowicach na uwagę zasługuje między innymi Centrum Medyczne Angelius Provita. Obiekt położony przy ulicy Fabrycznej 13 D znany jest zwłaszcza z leczenia niepłodności – w Angelius Provita w ciągu roku przeprowadza się ponad 800 procedur in vitro. W ośrodku funkcjonuje także między innymi poradnia okulistyczna, dermatologiczna, ortopedyczna, urologiczna i logopedyczna.

Przy ulicy Żelaznej 1 w Katowicach położona jest klinika GYNCENTRUM, która zajmuje się leczeniem niepłodności i badaniami prenatalnymi. Ośrodek zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin, w tym endokrynologii, ginekologii i położnictwa, psychologi, czy dietetyki. Gyncentrum oferuje również zabiegi ginekologi plastycznej, miedzy innymi z wykorzystaniem nowatorskiego lasera MonaLisa Touch™ .

Zachęcamy do przeczytania artykułu „Polecane kliniki w Katowicach” w serwisie ekliniki.pl. Publikacja jest dostępna pod tym adresem: www.ekliniki.pl/artykul/polecane-kliniki-w-katowicach/782/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *