KLINIKA REHABILITACJI NOWY DWÓR

96-115 Nowy Kawęczyn, ul. Nowy Dwór (koło Skierniewic) Parcela 61 
woj. ŁÓDZKIE
Telefon: +48 46 831 44 95
Adres www:  http://www.rehabilitacjanowydwor.com
Adres e-mail: wyślij zapytanie

W sercu Polski, wśród malowniczych krajobrazów Mazowsza, w otoczeniu przyrody i historii, znajdziecie Państwo niepowtarzalny w swej bryle biały zabytkowy dwór z bogatą historią, który dzisiaj kryje w swych murach nie tylko wspomnienia.

Tutaj na około 12 hektarach, w otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i starorzecza Rawki, zlokalizowany jest wyjątkowy ośrodek leczenia schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu.

Tutaj, pod opieką doświadczonego zespołu lekarzy i terapeutów przygotowane są specjalne programy leczenia, oparte na dostępnych w ośrodku około 50 zabiegach rehabilitacyjnych, pozwalające na skrócenie czasu zmagania się z bólem i niesprawnością fizyczną.

Tutaj, leczenie rehabilitacyjne odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego, w warunkach poza szpitalnych, w kameralnej i wyjątkowej atmosferze zabytkowego dworu z gabinetami  zabiegowymi i pokojami wypoczynkowymi o unikalnym wystroju.

Oferta:

  • Leczenie rehabilitacyjne oparte na wybranych zabiegach spośród ponad 50 różnych zabiegów leczniczych w gabinetach zabiegowych, w których niepowtarzalna atmosfera dworu łączy w sobie klimat przeszłości z nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem rehabilitacyjnym.
  • Zabiegi, nie ograniczające się jedynie do klasycznych metod leczenia medycyny zachodniej, ale także niektóre metody stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej.
  • Wykonywanie zabiegów wspieranych przez rozwijającą się dopiero w Polsce metodę leczenia aromaterapią.
  • Badanie poziomu energetycznego organizmu i funkcjonowania narządów wewnętrznych nowopowstałą metodą diagnostyki elektropunkturowej – metoda  Ryodoraku.
  • Konsultacje i badania wysokiej klasy lekarzy specjalistów z dużym doświadczeniem w leczeniu schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu.
  • 10 pokoi wypoczynkowych jedno- i dwuosobowych z unikalnym wystrojem wnętrz, zlokalizowanych w budynku dworu z oryginalnymi, ręcznie wykonanymi meblami, wyposażonych w łazienki o wysokim standardzie, TV, internet bezprzewodowy. 
  • Bogaty program rekreacyjno- wypoczynkowy, wspierający proces leczenia, pozwalający ujarzmić dolegliwości współdziałając z intelektem, duszą i naturą.
  • Prawie 12 hektarowy teren, który znakomicie nadaje się na spacery oraz wycieczki. Niezwykłe miejsce do wypoczynku w atmosferze ciszy i przyrody.
  • Wyżywienie całodzienne, a także wyposażoną kuchnię z wyjątkowym klimatem, gdzie można przygotować posiłek i odpocząć po trudach zajęć rehabilitacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *