KLINIKA PIELĘGNACJI URODY AMAYA

01-029 Warszawa | Dzielna 21 lok. 16 | woj. MAZOWIECKIE | Telefon: 22 241-13-88, 668-830-516 | Adres www:  http://pielegnacjaurody.pl

„Piękno jest obietnicą szczęścia”

Szanowni Państwo, zapraszamy do odbycia niezwykłej wędrówki ścieżkami zdrowia i urody w warszawskiej Klinice Amaya. Filozofia tego miejsca to połączenie najbliższych człowiekowi wartości duchowych: szczęścia, optymizmu i harmonii. Amaya to świątynia wyjątkowa, przestrzeń, w której każda osoba pragnąca poprawić swój stan zdrowia i urody, może liczyć na profesjonalną obsługę.
 
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, skupiając się całkowicie na jego potrzebach. Klimatyczne wnętrza zapewniają Państwu atmosferę wyciszenia i relaksu: czerwień to barwa życia, sił witalnych i piękna, czerń – tajemnica.

Nasza firma stawia na trzy podstawowe pojęcia: JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM. Oferujemy także pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i gamę manualnych zabiegów kosmetycznych.

Doskonale wiemy, że każdy z nas stanowi kompozycję duszy i ciała, naszym zadaniem jest zatem dbałość o obie te sfery. Piękno człowieka istnieje według nas dzięki temu, że poszczególne jego płaszczyzny znajdują echo we wszystkich pozostałych.

Istnieje wiele sposobów na dobre samopoczucie, Klinika Amaya poznała jeden z nich!

Zabiegi wykonywane w klinice: http://www.ezabiegi.pl/zabieg/klinika-pielegnacji-urody-amaya/