Klinika Piękna Centrum Laseroterapii i Dermatologii Estetycznej

02-001 Warszawa Al.Jerozolimskie 99 domofon14 | woj. MAZOWIECKIE | Telefon: 022 403-33-33 | Adres www:  http://klinikapiekna.pl

W samym centrum Warszawy przy al. Jerozolimskich 99 w przedwojennej kamienicy mieści się gabinet Klinika Piękna – Centrum Laseroterapii i Dermatologii Estetycznej. Gabinet charakteryzuję się głębokim urokiem i profesjonalnie wykonanym wnętrznem. Jest miejscem które posiada specjalnie dobraną i przygotowaną dla Państwa ofertę najwyższej jakości zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,kosmetyki profesjonalnej i laseroterapii na twarz i ciało.

Pracujemy na urządzeniach o unikalnej technologii gwarantującej precyzję,bezpieczeństwo i komfort pacjenta.Z dużym powodzeniem i łatwością stosowane są one we wszystkich dziedzinach dermatologii i medycyny estetycznej.Łącząc wspaniale wykwalifikowaną kadrę i najnowocześniejsze urządzenia zagwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Wraz z lekarzami wprowadziliśmy na rynek wiele metod leczenia skojarzeniowego,co daje doskonałe efekty w odmładzaniu skóry jak i w jej leczeniu.Program leczenia w każdym przypadku jest z dużą dokładnością dobrany przez naszych specjalistów do indywidualnych potrzeb skóry każdego pacjenta.

Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i z właściwą troskliwością,pozwala nam to osiągnąć znakomite efekty leczenia.
Szczegóły zabiegów wykonywanych w klinice: http://www.ezabiegi.pl/zabieg/klinika-piekna-centrum-laseroterapii-i-dermatologii-estetycznej/