Klinika Leczenia Niepłodności i Badań Prenatalnych GYNCENTRUM

Typ : Leczenie niepłodności | 40-851 Katowice | ul Żelazna 1 | woj. ŚLĄSKIE  | Telefon: 32/359 09 32 | Adres www:  http://www.gyncentrum.pl

Misją Gyncentrum jest umożliwianie pacjentom spełniania marzeń o potomstwie, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług medycznych. Stawiając na precyzję, badamy przyczyny problemów i proponujemy przemyślane rozwiązania. Opieramy się na 18-letniej tradycji i doświadczeniu naszych oddziałów w Polsce i Czechach. Międzynarodowość widoczna jest także w profilu pacjentów i sukcesywnie przybywających obcokrajowcach, którzy obdarzają nas zaufaniem.

Na sukces kliniki pracuje doskonale dobrany zespół i najwyższej klasy wyposażenie laboratoriów oraz gabinetów. Zatrudniamy jednych z najlepszych specjalistów z dziedzin endokrynologii, ginekologii i położnictwa, urologii i embriologii. Dodatkowe wsparcie pacjentom zapewnia psycholog, seksuolog oraz dietetyk. Mając na uwadze komfort leczenia, sukcesywnie poszerzamy ofertę, dynamicznie rozwijając kliniki i szkoląc zespół. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, otaczając naszych pacjentów kompleksową opieką. Jako jedni  z nielicznych rozpoczynamy leczenie od dokładnej diagnostyki endokrynologicznej. Wyróżniamy się wprowadzaniem i zastosowaniem najnowszych technik wspomaganego rozrodu takich jak m.in. IMSI, PICSI, witryfikacja oocytów czy diagnostyka preimplantacyjna PGD. Oferujemy badania laboratoryjne oraz dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum. Rozumiemy, jak ważna w leczeniu jest równowaga wewnętrzna, dlatego dbamy nie tylko o kwestie medyczne, lecz także samopoczucie naszych pacjentów. Z myślą o promowaniu dobrych wzorców stworzyliśmy Fundację Gyncentrum skupiającą się na badaniach, edukacji środowiska medycznego i wsparciu par przystępujących do in vitro.

Życzliwy personel jest do dyspozycji od poniedziałku do soboty. W wyjątkowych sytuacjach także w niedziele i święta. Godziny otwarcia kliniki umożliwiają dopasowanie wizyty do prywatnych planów i preferencji. Pacjentów, którzy chcą nas lepiej poznać zapraszamy na bezpłatne mini-konsultacje. Efekty naszej pracy i zadowoleni rodzice to najlepsze rekomendacje.

[mappress mapid=”21″]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *