Klinika La Perla

02-502 Warszawa, ul. Łowicka 21b/1
woj. MAZOWIECKIE
Telefon: +48 22 856 55 35
Adres www:  http://www.la-perla.pl

Klinika La Perla- chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, odchudzanie, odmładzanie, SPA

Obowiązkowe miejsce na mapie dla tych wszystkich, którzy cenią sobie styl, jakość i profesjonalizm. Luksus i klasa, które sprawiają, że każdy czuje się tu wyjątkowo. Kreowanie piękna zaczyna się w Klinice La Perla!
La Perla to sieć Klinik, która już od ponad 11 lat cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających klientów – miłośników tego co najlepsze i najbardziej prestiżowe. Klinika La Perla to gwarancja najnowszych technologii, hitów kosmetycznych i jakości. Wieloletnie doświadczenie w branży „Beauty” decyduje o tym, że oferta Kliniki jest atrakcyjna dla każdego klienta, który pragnie dbać o siebie w sposób najbardziej efektywny.

Jedną z najważniejszych cech Kliniki jest profesjonalna i wykwalifikowana kadra zarządzająca, personel medyczny i kosmetyczny wykształcony w kraju i zagranicą z szerokim doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że klienci mogą być pewni najwyższego poziomu naszych usług.
U nas każdy klient skorzysta z najbogatszej oferty w kraju – od Medycyny Estetycznej, przez najszerszą ofertę nieinwazyjnej Kosmetologii po Chirurgię Plastyczną i SPA.

Klinika La Perla oferuje klientom nie tylko tradycyjne zabiegi Chirurgii Plastycznej ale również szeroką gamę zabiegów z zakresu Kosmetologii HI TECH, dzięki którym w nieinwazyjny lecz efektywny sposób można udoskonalić twarz oraz ciało. Dostępne są również usługi z zakresu Medycyny Estetycznej, a także wiele zabiegów kosmetycznych. Naszą ofertę SPA wzbogacają zabiegi i kosmetyki z serii Beauty Box by Klinika La Perla z certyfikatem ECOCERT  oraz z największego SPA na świecie – PREMIER  z Morza Martwego. Specjalnie dla naszych gości stworzyliśmy VIP ROOM – miejsce, w którym można skorzystać z wyjątkowych zabiegów w towarzystwie najbliższej osoby, lub w gronie znajomych.

Z usług Kliniki La Perla można skorzystać nie tylko w wielu placówkach w Warszawie. Zapraszamy również do naszego SPA w otoczeniu malowniczego krajobrazu Tatr w Hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem – idealnym miejscu do relaksu i zregenerowania sił, oraz w Hotelu Holiday Inn w Józefowie – jedynym tak wyjątkowym i klimatycznym miejscu w okolicy Warszawy, odpowiednim zarówno na zjazdy i konferencje, jak również na rodzinny wypoczynek.

Klinika La Perla
www.la-perla.pl
ul. Łowicka 21b/1, Warszawa
tel. 22 353 55 53
biuro@la-perla.pl

Nasze Kliniki:
Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka”
ul. Łowicka 21b/1, Warszawa
tel. 784-066-272
e-mail: lowicka@la-perla.pl

Klinika Medycyny Estetycznej La Perla „Panorama”
C.H. Panorama
ul. Witosa 31 lok. 103b, 1 p., Warszawa
tel. 784-066-274,
e-mail:  panorama@la-perla.pl

Klinika Medycyny Estetycznej La Perla „Wilcza”
ul. Wilcza 22a, Warszawa
tel. 784-066-273 ,
e-mail:  wilcza@la-perla.pl

Klinika La Perla SPA Zakopane
Hotel Grand Nosalowy Dwór
ul. Balzera 21d,  Zakopane
tel. 784-066-275,
e-mail:  zakopane@la-perla.pl

Klinika La Perla SPA Józefów
Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów
ul. Telimeny 1, Józefów
tel. 784-066-276,
e-mail:  jozefow@la-perla.pl

Klinika La Perla SPA Warszawa
Holmes Place z budynku Hotelu Hilton
Ul. Grzybowska 63, Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *