Jak pozbyć się podwójnego podbródka? Preparat Belkyra przywraca piękno twarzy

Podwójny podbródek to defekt estetyczny twarzy, który może spotkać zarówno kobiety i mężczyzn, bez względu na wiek. Najczęściej pojawia się u osób z nadwagą lub otyłością. Tkanka tłuszczowa może gromadzić się w podbródku również z powodu garbienia się lub oddychania przez usta podczas snu. Na pojawienie się drugiej brody mają również wpływ uwarunkowania genetyczne. Jak przywrócić swojej twarzy piękny i naturalny kształt?

Specjaliści z krakowskiej kliniki medycyny estetycznej Centrum DER-MED z powodzeniem stosują preparat Belkyra, który szybko i skutecznie radzi sobie z komórkami tłuszczowymi zgromadzonymi w brodzie. Na czym polega zabieg i dla kogo jest przeznaczony, dowiesz się w dalszej części artykułu.

Powód do kompleksów

Żaden posiadacz drugiej brody nie jest zadowolony z jej istnienia. Podwójny podbródek dodaje lat oraz sprawia, że można czuć się mało atrakcyjnie. Nasza twarz traci swoją naturalność i ładny owal, szyja również zmienia swój wygląd. Podwójny podbródek sprawia duże problemy szczególnie kobietom, które zazwyczaj bardziej przejmują się swoim wyglądem. Właśnie dla takich osób został opracowany zabieg wykorzystujący preparat Belkyra. Bardzo szybko usuwa tkankę tłuszczową z brody oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Na czym polega zabieg Belkyra?

Metoda usuwania drugiej brody wykorzystująca preparat Belkyra została stworzona po to, by dać Pacjentom alternatywę dla operacji chirurgicznych. Lekarz podczas zabiegu nie używa skalpela. Potrzebna jest jedynie cienka igła za pomocą której zostaje wprowadzony do komórek tłuszczowych preparat Belkyra. Rozpuszcza on komórki, który następnie są przez organizm w naturalny sposób wydalane. Substancja jest przez organizm dobrze przyjmowana, przez co po zabiegu nie ma skutków ubocznych, takich jak stany zapalne czy uczulenie. Wprowadzaniu preparatu pod skórę towarzyszy znieczulenie miejscowe, aby Pacjent nie czuł dyskomfortu z powodu delikatnych ukłuć kaniuli.

Kiedy zniknie podwójny podbródek?

Proces rozpuszczania komórek tłuszczowych trwa kilka tygodni i po tym czasie można spodziewać się całkowitej zmiany w wyglądzie. Druga broda znika, owal twarzy jest wymodelowany, a sama twarz wygląda młodziej. Zmiany zachodzą również w psychice Pacjenta, który czuje się atrakcyjniejszy i pewniejszy siebie. Usuwanie podwójnego podbródka w Centrum DER-MED jest zabiegiem bezpiecznym i bezinwazyjnym, dlatego też efekty są bardzo satysfakcjonujące.

Czy preparat Belkyra jest dla każdego?

Przed przystąpieniem do zabiegu medycyny estetycznej, lekarz musi mieć całkowitą pewność, że Pacjent nie ma żadnych przeciwwskazań do wybranej terapii. Preparat Belkyra jest bardzo dobrze przyjmowany przez większość osób, jednak istnieją pewne stałe przeciwwskazania do jego podania: ciąża i okres karmienia piersią, epilepsja, zaburzenia krzepliwości krwi, stan zapalny na skórze podbródka. Przeszkodą jest również zbyt młody wiek. Ostatecznie o zakwalifikowaniu do zabiegu decyduje lekarz, dlatego też należy podać mu wszelkie niezbędne informacje dotyczące stanu zdrowia. Osoby, które mogą bez przeszkód poddać się lipolizie iniekcyjnej podbródka, z pewnością wkrótce będą cieszyć się z nowej brody.

Jeśli chcesz pozbyć się podwójnego podbródka, sprawdź więcej informacji: https://krakow.dermed.pl/pl/lipoliza-podbrodka-preparatem-belkyra-w-centrum-der-med/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *