Implanty zębów Ankylos – Twój sposób na pełny uśmiech!

Nie posiadasz kompletnego uśmiechu, bo straciłeś pojedynczego zęba lub kilka np. w wyniku wypadku? Z pomocą przychodzą implanty zębów Ankylos. Żadna inna metoda w stomatologii nie umożliwia zastąpienia brakującego uzębienia w tak naturalny, komfortowy i estetyczny sposób.

Implanty stomatologiczne stosuje się na świecie już od ponad 40 lat. Bardzo dobrym rozwiązaniem są implanty Ankylos marki Dentsply-Friadent. Ta międzynarodowa firma stworzyła rozbudowany system implantów i komponentów, dzięki czemu indywidualny dobór implantu do pacjenta jest banalnie prosty, wygodny i bezpieczny.

Gdzie można wszczepić implanty Ankylos?

Implanty Ankylos są dostępne w Śmigiel Implant Master Clinic – profesjonalna klinika iplantologiczna w Katowicach. Oto Twoje korzyści z wyboru tejże kliniki:

  • Pewność i bezpieczeństwo. Implantologia i implantoprotetyka to główne filary działalności Śmigiel Implant Master Clinic. Specjaliści tam pracujący znają się na rzeczy, więc możesz odetchnąć z ulgą i spać spokojnie!

  • Pomoc lekarzy z międzynarodową wiedzą w tej kwestii. Nasi lekarze rozwijali swoje kompetencje oraz kształcili swoją wiedzę na zagranicznych uniwersytetach. Masz gwarancję, że są na bieżąco ze wszystkimi nowościami w dziedzinie implantologii.

  • Gwarancja na implanty. Śmigiel Implant Master Clinic zapewnia aż 10 lat gwarancji na leczenie. A gwarancja na same implanty Ankylos jest dożywotnia!

Ile kosztują implanty zębów?

Cena implantów zębów jest zależna oczywiście od liczby, sposobu, techniki itp. – wszystko jest kwestią indywidualną. Sama część chirurgiczna implantu to wydatek rzędu ok. 3000 zł. Z kolei stawiając na system Ankylos, trzeba liczyć się z większymi kosztami – nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pamiętaj, że implant zęba to nie koniec leczenia. Jeśli chcesz uzupełnić braki zębowe, do implantu należy przymocować koronę, czyli właściwy ząb. To kolejny wydatek o podobnej wartości. Jednak piękny, pełny i zdrowy uśmiech jest bezcenny!

Postaw na najlepsze implanty zębów Ankylos w Śmigiel Implant Master Clinic i ciesz się życiem, jak dawniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *