Co zrobić by być atrakcyjnym w oczach kobiety?

kobietaKobiety wręcz uwielbiają atrakcyjnych i pewnych siebie mężczyzn. Często ludzie myślą, że to tylko kwestia urody, odpowiedniego stroju. Tak naprawdę to nie wszystko. Bycie atrakcyjnym zawiera się zarówno w wyglądzie, sposobie bycia jak i charakterze.

Wygląd jest dosyć istotny. Należy być przede wszystkim schludnym, w końcu żadna kobieta nie spojrzy na mężczyznę, który nie zna podstawowych zasad higieny. One lubią zadbanych mężczyzn, tzn. ogolonych, dobrze ostrzyżonych, o zadbanych dłoniach, elegancko ubranych, używających kosmetyków o wspaniałym zapachu. Oczywiście nie oznacza to, że mamy przejąć wszystkie kobiece nawyki urodowe i pielęgnacyjne. Tu chodzi o to, byśmy po prostu przestrzegali czystości i potrafili zadbać o siebie.

                Kolejną rzeczą jest nasza otwartość. Nie można się zamykać na innych ludzi. Powinniśmy być kontaktowi, nie bać się rozpocząć rozmowy, być pozytywnie nastawieni na nową znajomość. Gdy będziemy otwarci, rozmowa na pewno płynniej się potoczy i nie zabraknie wam tematów na długie pogawędki. Kobiety lubią, gdy mężczyzna jest śmiały i potrafi przejąć inicjatywę.

                Ważne jest by utrzymywać kontakt wzrokowy z kobietą. To buduje jej zaufanie do nas. Gdy unikamy wzroku drugiej osoby, ma ona wtedy wrażenie, że chcemy coś ukryć, jesteśmy niepewni, bądź kłamiemy. Nie wzbudza to zaufania do nas, a wręcz przeciwnie. To bardzo negatywnie wpływa na relacje pomiędzy nami a kobietą. Dlatego bardzo ważne, by utrzymywać kontakt wzrokowy. Rozmówca ma wtedy pewność, że wiemy o czym mówimy, jesteśmy szczerzy, że interesujemy się drugą osobą i tym co do nas mówi, uważnie jej słuchamy.

                Bycie naturalnym wpływa na naszą atrakcyjność. Gdy jesteśmy sobą i nikogo nie udajemy, osoba, którą poznajemy jest w stanie polubić nas takimi jakimi jesteśmy naprawdę, a nie kogoś kim staramy się być. Kobiety bardzo szybko potrafią zauważyć, że mężczyzna stara się wykreować swoją osobowość. A to może zaprzepaścić naszą szansę na nową znajomość. W końcu nikt z nas nie lubi być oszukiwany, chce poznać prawdziwą osobowość drugiej osoby, a nie jej kreację.

                Poczucie humoru jest cechą, którą lubi w mężczyźnie przeważnie każda kobieta. One uwielbiają się śmiać, miło spędzać czas u boku kogoś kto potrafi żartować i świetnie się bawić. Żarty potrafią również świetnie rozluźnić atmosferę, wprowadzą humor i uświetnią nam spotkanie. Chyba każdy lubi spędzać czas w towarzystwie osób, które potrafią rozśmieszyć.

                Najważniejszą rzeczą, w kwestii atrakcyjności, jest pewność siebie i akceptowanie swojej osoby. To właśnie ona pozwala nam swobodnie czuć się u boku nowej osoby i wpływa pozytywnie na relacje między wami. Kobiety lubią, gdy mężczyzna zna swoją wartość, gdy wie o czym mówi. Trzeba być pozytywnie nastawionym do świata i otoczenia. Nie można pesymistycznie zakładać, że komuś możemy się nie spodobać ze względu na nasz wygląd czy to jakimi ludźmi jesteśmy na co dzień.

                Warto pamiętać, by nie starać się na siłę zmieniać. Mamy tylko zdobyć w sobie siłę, by w siebie uwierzyć i poczuć się dobrze w swojej skórze. To, przede wszystkim, czyni nas atrakcyjnymi zarówno w oczach kobiet jak i naszego otoczenia. Ułatwi nam to nawiązywanie nowych znajomości i sprawi, że poczujemy się pewniej. 

Na dobry początek warto sprawdzić teksty na podryw na stronie http://www.uwodzenie.org/teksty-na-podryw-czy-moga-zadzialac jak i przeczytać parę artykułów na tej stronie która pomoże nam nie tylko w nabraniu pewności siebie, ale i zrozumiemy jak skomplikowane jest uwodzenie i jak je poprawnie wykonywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *