Co można kupić w sklepie ortopedycznym z refundacją NFZ?

Rehabilitacja i powrót do zdrowia po leczeniu ortopedycznym jest długotrwałym procesem. Zabiegi w gabinetach fizjoterapeutów pomagają w szybszej rekonwalescencji, jednak niezbędne jest również korzystanie ze sprzętu, który oferuje sklep ortopedyczny we Wrocławiu. Dzięki różnym akcesoriom rehabilitacja i leczenie po złamaniach, skręceniach stawów lub innych schorzeniach ortopedycznych są o wiele łatwiejsze.

  1. Co znajdzie się w sklepie ortopedycznym we Wrocławiu?
  2. Zakupy w sklepie ortopedycznym a refundacja NFZ

Złamania kończyn, skręcenia stawów, stłuczenia oraz inne urazy ortopedyczne są najczęstszymi problemami zdrowotnymi, z jakimi pacjenci zgłaszają się na ostre dyżury do szpitali. Takie urazy zdarzają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym w każdym wieku. Po leczeniu w szpitalu ważne jest w takich przypadkach skorzystanie z rehabilitacji. Pomagają w niej sprzęty, które oferuje sklep ortopedyczny we Wrocławiu.

Co znajdzie się w sklepie ortopedycznym we Wrocławiu?

Jeżeli chodzi o sklep ortopedyczny Wrocław jest miastem, w którym znajdzie się znakomicie zaopatrzone placówki. W ich ofercie znajdują się wózki inwalidzkie, kule, a także ortezy, które coraz częściej są stosowane do unieruchamiania kończyn zamiast gipsów. Wybierając ortezy Wrocław stawia się na nowoczesne leczenie – w ortezach odczuwa się znacznie mniej przykrych dolegliwości (np. swędzenia), a efekty unieruchomienia kości lub stawu pojawiają się szybciej. 

W sklepie ortopedycznym na terenie Wrocławia oferowana jest refundacja ortez. Dzięki temu zakup niezbędnych akcesoriów do leczenia jest tańszy, a ortezy są dostępne nawet dla mniej zamożnych osób. Sklep medyczny rozpatruje również wnioski na inne sprzęty i środki medyczne.

Zakupy w sklepie ortopedycznym a refundacja NFZ

Sklep ortopedyczny z Wrocławia przyjmuje wnioski NFZ na refundację różnych sprzętów i akcesoriów do leczenia złamań oraz służących do rehabilitacji po operacjach ortopedycznych. Dzięki nim rehabilitacja przebiega sprawniej, co przyśpiesza powrót do pełni sprawności. Co ważne, w sklepie medycznym przyjmowane są również wnioski NFZ na pieluchomajtki i pieluchy dla dorosłych. Korzystanie z nich jest zalecane nie tyle osobom w podeszłym wieku, ale również pacjentom po złamaniach miednicy lub kręgosłupa. Dzięki pieluchomajtkom i pieluchom dla dorosłych można uniknąć zbędnego wstawania do toalety oraz wielu krępujących sytuacji. Koszt wszelkich produktów tego typu po refundacji jest o wiele niższy niż w przypadku regularnych cen, dlatego mogą sobie pozwolić na ich zakup nawet osoby na rencie rehabilitacyjnej.

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *