Co można kupić w sklepie ortopedycznym z refundacją NFZ?

Rehabilitacja i powrót do zdrowia po leczeniu ortopedycznym jest długotrwałym procesem. Zabiegi w gabinetach fizjoterapeutów pomagają w szybszej rekonwalescencji, jednak niezbędne jest również korzystanie ze sprzętu, który oferuje sklep ortopedyczny we Wrocławiu. Dzięki różnym akcesoriom rehabilitacja i leczenie po złamaniach, skręceniach stawów lub innych schorzeniach ortopedycznych są o wiele łatwiejsze.

  1. Co znajdzie się w sklepie ortopedycznym we Wrocławiu?
  2. Zakupy w sklepie ortopedycznym a refundacja NFZ

Złamania kończyn, skręcenia stawów, stłuczenia oraz inne urazy ortopedyczne są najczęstszymi problemami zdrowotnymi, z jakimi pacjenci zgłaszają się na ostre dyżury do szpitali. Takie urazy zdarzają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym w każdym wieku. Po leczeniu w szpitalu ważne jest w takich przypadkach skorzystanie z rehabilitacji. Pomagają w niej sprzęty, które oferuje sklep ortopedyczny we Wrocławiu.

Co znajdzie się w sklepie ortopedycznym we Wrocławiu?

Jeżeli chodzi o sklep ortopedyczny Wrocław jest miastem, w którym znajdzie się znakomicie zaopatrzone placówki. W ich ofercie znajdują się wózki inwalidzkie, kule, a także ortezy, które coraz częściej są stosowane do unieruchamiania kończyn zamiast gipsów. Wybierając ortezy Wrocław stawia się na nowoczesne leczenie – w ortezach odczuwa się znacznie mniej przykrych dolegliwości (np. swędzenia), a efekty unieruchomienia kości lub stawu pojawiają się szybciej. 

W sklepie ortopedycznym na terenie Wrocławia oferowana jest refundacja ortez. Dzięki temu zakup niezbędnych akcesoriów do leczenia jest tańszy, a ortezy są dostępne nawet dla mniej zamożnych osób. Sklep medyczny rozpatruje również wnioski na inne sprzęty i środki medyczne.

Zakupy w sklepie ortopedycznym a refundacja NFZ

Sklep ortopedyczny z Wrocławia przyjmuje wnioski NFZ na refundację różnych sprzętów i akcesoriów do leczenia złamań oraz służących do rehabilitacji po operacjach ortopedycznych. Dzięki nim rehabilitacja przebiega sprawniej, co przyśpiesza powrót do pełni sprawności. Co ważne, w sklepie medycznym przyjmowane są również wnioski NFZ na pieluchomajtki i pieluchy dla dorosłych. Korzystanie z nich jest zalecane nie tyle osobom w podeszłym wieku, ale również pacjentom po złamaniach miednicy lub kręgosłupa. Dzięki pieluchomajtkom i pieluchom dla dorosłych można uniknąć zbędnego wstawania do toalety oraz wielu krępujących sytuacji. Koszt wszelkich produktów tego typu po refundacji jest o wiele niższy niż w przypadku regularnych cen, dlatego mogą sobie pozwolić na ich zakup nawet osoby na rencie rehabilitacyjnej.

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *