Chirurgia plastyczna – plastyka warg sromowych

Chirurgia plastyczna Poznań poleca zabiegi korygujące wargi sromowe mniejsze w przypadku odczuwania dolegliwości ściśle związanych z dużym ich przerostem.

Przerośnięte wargi sromowe mniejsze są przyczyną wielu nieprzyjemnych dolegliwości i w niekorzystny sposób wpływają na nastrój pacjentki. Do głównych powikłań zalicza się odparzenia, sączące się ranki i otarcia na które ma wpływ używanie niewłaściwej bielizny i brak odpowiedniej higieny osobistej. Problemy mogą nasilać się również w przypadku uprawiania sportów, jazdy na rowerze a także w trakcie siedzenia. W wielu przypadkach nienaturalny wygląd warg sromowych stanowi przeszkodę w życiu intymnym ze względu na brak akceptacji swojego ciała przez pacjentkę.

Chirurgia plastyczna Warszawa zabieg korekty warg sromowych wykonuje w znieczuleniu ogólnym. Zabieg trwa około 60 minut. W trakcie zabiegu stosuje się nici nierozpuszczalne lub rozpuszczalne. Ze względu na delikatność tkanek lekarz dokonuje delikatnego i bardzo precyzyjnego cięcia aby nie uszkodzić okolic łechtaczki i nie pozostawić niepotrzebnych blizn. Po zabiegu może wystąpić niewielki ból i delikatne pieczenie.
Ze względu na przebyte porody, uszkodzenia tkanek pochwy w gabinetach chirurgii plastycznej można poddać się również zabiegowi plastyki pochwy.

K-S-A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *