Centrum Medyczne Angelius Provita – Flebologia

40-611 Katowice, ul. Fabryczna 13 D
woj. ŚLĄSKIE
Telefon: (032) 783 73 00
Fax: (32) 783 73 04
Adres www:  http://angelius.pl/flebologia.html

Centrum Medyczne Angelius Provita  w Katowicach oferuje pomoc ambulatoryjną w poradniach specjalistycznych oraz pomoc szpitalną. W naszym centrum masz pewność, że trafisz w ręce profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry medycznej na terenie Śląska.

W centrum  flebologicznym oferujemy pełną diagnostykę oraz małoinwazyjne sposoby leczenia niewydolności żylnej (żylaków, pajączków, obrzęków). Dzięki zastosowaniu małoinwazyjnych i nowoczesnych technik leczenia wszystkie zabiegi przeprowadzamy w trybie ambulatoryjnym, bez konieczności znieczulenia ogólnego lub przewodowego.

Zastosowanie małoinwazyjnego leczenia takich jak laserowe usuwanie żylaków gwarantuje nie tylko doskonały efekt kosmetyczny, ale również bardzo krótki okres rekonwalescencji i powrotu do codziennych zajęć.

Nasi lekarze flebolodzy od początku swojej pracy zawodowej zajmują się tematyką chorób naczyń krwionośnych. Pracują w Poradniach Chorób Naczyń. Wykonują ultrasonograficzne badania dopplerowskie naczyń. Posiadają certyfikaty licznych kursów angiologicznych, ultrasonografii dopplerowskiej, skleroterapii. Ich doświadczenia naukowe znajdują odbicie w publikacjach w czasopismach naukowych i podręcznikach o tematyce flebologicznej i angiologicznej.

Nasza oferta to m.in.:
– Konsultacje naczyniowe
– Konsultacje naczyniowe z badaniem dopplerowskim
– USG układu żylnego
– Laserowe usuwanie żylaków ( nowoczesna i małoinwazyjna metoda zamykania żył od środka laserem )
– Miniflebektomia (chirurgiczne usunięcie zmienionych chorobowo żył)
– Skleroterapia ( skuteczna metoda leczenia żylaków oraz śródskórnych poszerzeń żylnych)
– Echoskleroterapia (skleroterapia piankowa)
– Kompresjoterapia (leczenie przewlekłej niewydolności żylnej, obrzęków limfatycznych i zakrzepicy żylnej przy pomocy ucisku)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *