Centrum Medyczne Angelius Provita – Dermatologia

40-611 Katowice, ul. Fabryczna 13 D
woj. ŚLĄSKIE
Telefon: (032) 783 73 00
Fax: (032) 783 73 04
Adres www:  http://angelius.pl/dermatologia.html

Angelius Dermatologia i Medycyna Estetyczna to idea holistycznego podejścia do piękna. To miejsce dla osób ceniących luksus w niezwykłej atmosferze. Profesjonalny personel postara się zaradzić problemom natury kosmetycznej i dermatologicznej jak również z dziedziny medycyny estetycznej. Wszystko zgodne z filozofią harmonijnego połączenia piękna i zdrowia. Nasz zespół kosmetologów, lekarzy dermatologów, fizjoterapeutów, dietetyków i chirurga plastyka zapewnia pełny i niespotykany gdzie indziej zakres pomocy.
Pracujemy na urządzeniach Zaffiro, LipoShock, Palomar Star Lux 500 z głowicami fraksel, LuxG, LuxV, LuxR, LuxYs, IPL Quanta System, laser CO2…

Wysoka sterylność, ascetyczny i prosty wystrój tak by nic nie odciągało uwagi od tego co najważniejsze, Twojej skóry. To tutaj Twój osobisty lekarz porozmawia z Tobą i pozna Twoje oczekiwania. Specjalne oświetlenie i nowoczesny sprzęt pozwolą na dobór najlepszych dla Ciebie terapii.

Gabinet zabiegowy z elementami wystroju gwarantującymi wysoki komfort pobytu, to tutaj wykonujemy zabiegi Lipo Shock, Zaffiro i wiele innych. Podczas zabiegów możesz zrelaksować się słuchając muzyki. Medyczne zabiegi z elementami relaksu, to wyjątkowa formuła która nas wyróżnia.

To strefa kosmetologa, wykonującego zabiegi z zakresu dermokosmetyki. Jesteśmy partnerem szwajcarskiej marki VALMONT oraz amerykańskiej marki dermokosmetycznej Skin Ceuticals. Zapewnia to wysoki poziom świadczonych usług.

Gabinety medycyny estetycznej działają w nowo otwartym prywatnym Centrum Medycznym Angelius Szpital, gwarantującym najwyższy standard bezpieczeństwa. Jako jeden z nielicznych ośrodków dysponujemy salami zabiegowymi i salami operacyjnymi. Wszystkie zabiegi wykonywane są pod nadzorem personelu medycznego – lekarzy i pielęgniarek.

Nasza poradnia dermatologiczna zapewnia w szczególności konsultację lekarzy:

– dermatologów-wenerologów
– dermatologów specjalistów medycyny estetycznej
– dermatologów specjalistów Anti-Aging
– chirurgów plastyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *