Centrum Medyczne Angelius Provita – Badania prenatalne

40-611 Katowice, ul. Fabryczna 13 D 
woj. ŚLĄSKIE 
Telefon: (032) 783 73 00
Fax: (032) 783 73 04
Adres www:  http://badaniaprenatalne.com.pl

Jesteśmy jednym z największych ośrodków w Polsce, wykonujący ponad 800 procedur in vitro rocznie. Możemy z dumą stwierdzić, że tworzymy nowe standardy w leczeniu niepłodności, dzięki czemu nie musimy iść na żadne kompromisy i możemy wprowadzać innowacyjne rozwiązania służące Tobie i Twojemu dziecku. Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy nowatorską metodę in vitro IMSI, pozwalającą na zwiększenie skuteczności leczenia niepłodności. Dodatkowo by zagwarantować pacjentom w pełni komplementarną pomoc utworzyliśmy centrum badań prenatalnych, które nawiązało  również kontakt z Fetal Medicine Foundation w Londynie.

 

Chcemy pomóc każdej kobiecie pragnącej urodzić zdrowe dziecko, dlatego też szczególną opieką obejmujemy kobiety ciężarne, realizując m.in. program badań prenatalnych obejmujący I i II trymestr ciąży  w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Zgodnie z Standardami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie prowadzenia ciąży o przebiegu prawidłowym, badanie to powinno być wykonywane kobietom ciężarnym, co najmniej 3 razy w trakcie trwania ciąży.

 

Wszystkie badania ultrasonograficzne wykonujemy na wysokiej klasie sprzęcie medycznym. Dysponujemy aparatem USG Voluson 730 Pro oraz Expert firmy GE Healthcare, które cieszą doskonałą renomą na świecie wśród urządzeń do diagnostyki w położnictwie i ginekologii. Zastosowanie tak czułej aparatury medycznej stwarza możliwość zastosowania jak najszybciej właściwego leczenia matki i dziecka.
Badania wykonywane są przez diagnostów prenatalnych z certyfikatami FMF, podlegających audytowi wyników badań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *