Artplastica – Klinika Chirurgii Plastycznej

chirurgia plastycznaTyp: Chirugia plastyczna
71-476 Szczecin 
ul Wojciechowskiego 7  
woj. ZACHODNIOPOMORSKIE 
Telefon: 91 45 40 442
Fax: 91 45 40 438
Adres www:  http://www.artplastica.pl 

Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej ARTPLASTICA jest nieustannie rozwijającą się kliniką medyczną, która na przestrzeni kilku lat swojej działalności zyskał zaufanie tysięcy Pacjentów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług medycznych z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej.

Wyposażenie Kliniki stanowi aparatura i sprzęt medyczny najnowszej generacji. Preparaty stosowane do wykonywania zabiegów są importowane od najbardziej cenionych producentów zagranicznych, zaopatrujących kliniki w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Równocześnie posiadają one odpowiednie certyfikaty, świadectwa rejestracji wydane przez Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej oraz akceptację Państwowego Zakładu Higieny i Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej.
Zabieg operacyjny
Dla naszych specjalistów, doświadczonych chirurgów plastyków, każdy pacjent jest indywidualnością i wymaga stworzenia takiego planu zabiegu i rekonwalescencji, który będzie uwzględniał jego potrzeby. Pierwszym pytaniem zadawanym pacjentowi podczas konsultacji jest: “co Pani/Panu przeszkadza w obecnym wyglądzie?” Najważniejsze są bowiem odczucia pacjenta i do nich dostosowujemy propozycje zabiegów. Dla naszych pacjentów szukających skutecznej metody odchudzania wprowadziliśmy metodę balona żołądkowego BIB-system. Metoda ta wprowadzona została by wspomagać nie tylko odchudzanie ale i racjonalny sposób odżywiania.

Zabiegi wykonywane w klinice: http://www.ezabiegi.pl/zabieg/artplastica-klinika-chirurgii-plastycznej/

Jedna myśl do “Artplastica – Klinika Chirurgii Plastycznej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *